.

.

רוצה להגשים? לשנות? להתעצם? תתקשר 054-6337762 מלווה תהליכי שינוי, העצמה והגשמה אישית ועסקית

מכיר/ה את זה שיש לכל אחד חלום שהוא/היא רוצה להגשים ? מכיר/ה את הפעמים בהם ויתרת על החלום כי זה לא הזמן, כי אני לא מספיק טוב/ה, כי אין לי זמן, כי זה לא העיתוי המתאים? כי אני פוחד/ת להיכשל? כי אני פוחד/ת להצליח? כי אחרים כבר עושים זאת ובטח עושים זאת יותר טוב ממני?
כולנו מכירים...
מי את/ה? מהו רצון ליבך האמיתי?,מהו החלום,החזון,היעוד שלך? העשייה שלך מדברת את רצון ליבך? האם קיים שם חופש בחירה אמיתי שמחובר למי שאת/ה? רוצה להרגיש שאת/ה חי/ה את החיים וחי/ה אותם במלואם, בתשוקה ובביטוי והגשמה מלאים של מי שאת/ה?

אז הנה הזדמנות עבורך להגשים את חלומך – אם זה בבניית עסק, אם זה למצוא אהבה, אם זה לשנות משהו בחייך כמו מגורים, עיסוק, יחסים, להנהיג, לתת מהשפע שלך לאחרים.
הזמן הוא תמיד עכשיו, לא אחר כך, לא כש...
ללכת מעבר לפחדים, מעבר לקול הקטן שלוחש לנו בלב- כן, אתה יכול אבל... מי שלא מנסה לא נכשל...ומי שנכשל, לומד עד שהוא מצליח...

תתקשר 054-6337762 מלווה תהליכי שינוי, העצמה והגשמה אישית ועסקית

אודותיי

אודותי

אני עוסקת ב 20 השנים האחרונות במתן שירותים בתחומי הניהול, מנהיגות, הכספים ויעוץ עסקי וארגוני בחברות עסקיות קטנות ובינוניות הן לחברות/עסקים והן ליזמים חדשים לפתיחת עסקים במקצועיות, איכות גבוהה והפקת תוצאות!!

בין לקחותיי חברות יצרניות, חברות מסחריות, חברות ועוסקים בתחומי מתן שירותים מקצועיים כגון-סוכנויות ביטוח, עוסקים ומרכזים רוחניים, רואי חשבון, עורכי דין, מנחי סדנאות וכן אנשים פרטיים המעוניינים לפתוח עסק.

הייחודיות בעבודתי:

אני מציעה ליווי עסקי פעיל, אשר בנוסף לאבחון והייעוץ, אני נוטלת חלק במטלות לקוחותיי, הן בתחום העסקי פנים ארגוני (עובדים, תרבות ארגונית..) הן בתחום החוץ ארגוני (לקוחות, ספקים, שווק...) והן בתחום הפיננסי (הנה"ח,בנקים,מימון...) לשינוע העסק קדימה, לצמיחתו והשגת רווחים בפרק זמן קצר ככל שניתן.


ניסיון מעשי רב שנים בתחום העיסקי והניהולי - אתה יכול להיות בטוח שהעסק שלך נמצא בידיים אמינות ומקצועיות.

עבודה והכרות עם אנשי עסקים במגוון תחומים בתפקידי ניהול וגופים מימוניים ושיתופם בעבודתי - העסק שלך יקבל מכלול כלים איכותיים.

שותפות וסיוע בניהול תהליכי צמיחה ללקוחותי לתקופה מוגבלת ומוסכמת מראש במחירים מותאמים לארגון.

סיפוק מגוון צרכי הלקוח העיסקי תחת מטריה אחת ובניית חליפה תפורה לצרכיו, המשולבים בעבודה איכותית ומפיקת תוצאות!!

למרות היותי נותנת שרות כפרילנסרית חיצונית לארגון, השותפות העיסקית עמי נותנת תחושה של בטחון, וודאות ושותפות אמיתית לדרך ולהשגת היעדים של המנהלים-תוך הגדרת תקופת הלווי מראש.

מוסמכת תואר MBA מינהל עסקים ומימון וכן מוסמכת יעוץ ארגוני לבעלי תואר שני.

בעידן הידע ,הסתגלות לשינויים מהירים ובעקבות המשבר הכלכלי ,חברות שינו את אופן הניהול ומעדיפים לנהל אאוטסורסינג בכדי לחסוך בעלויות שכר עבודה ולקצר את משך תקופת השותפות העיסקית. המשבר הכלכלי יוצר אי ודאות בקרב מנכלים וארגונים וזקוקים לייעוץ, לווי ושיתוף פעולה בניהול בתחומים שאינם בליבת עיסוקם.

בזמנים של פיטורין, פונים רבים להקמת עסקים וזקוקים להדרכה/הנחייה/לווי/יעוץ. יש לי את הכלים והניסיון ללוות ולעזור לך להגיע ליעדים העסקיים שהגדרת.

מוצרי השירות: (ראה בפירוט השירותים)

פיתוח עיסקי ,יעוץ ארגוני, ניהול כספים וכל נושא הקשור לתחום העסקי.המטרה לספק מגוון כלים לצרכים העסקיים לחברות ,לעסקים ולמנהליהם במקצועיות ואיכות גבוהה,יעוץ ארגוני, ניהול זמני של חברה או מחלקה ,נהול גבייה,נהול פרויקטים ארגוניים ועסקיים, ליווי להשגת מקורות מימון אטרקטיביים,ליווי ואמון מנהלים, תכניות עסקיות ואסטרטגיות תוך ליווי להשגת היעדים, שינויים ארגוניים, אימון אישי,coaching, חיסכון וייעול,יעוץ פיננסי, תזרים מזומנים,עבודה עם בנקים, שרותי הנה"ח ומשכורות, ניהול כספים, משאבי אנוש וגיוס עובדים, סדנאות עסקיות, ועוד.

לשכירים ועצמאים-הכנת קורות חיים,החלפת מקום עבודה, משא ומתן על שכר,בחינת כדאיות לפתיחת עסק חדש,כולל ליווי בשלבי ההקמה וייעוץ עסקי שוטף.

הערך ללקוח

יחס אישי,מקצועיות ומחויבות למצוינות לעמוד במשימה ובחזון הלקוח-נטפל ונדאג לספק ללקוח את כל צרכיו העסקיים גם תוך כדי שימוש בנותני שירותים חיצוניים.

אני מציעה ליווי עסקי פעיל, כלומר לא רק מאבחנת ומייעצת עצות, אלא לוקחת חלק במטלות יד ביד עמך , כדי לעזור לעסק לנוע קדימה,לצמוח ולהרוויח בפרק זמן קצר ככל שניתן.
קבלת כלים במגוון נושאים: רוא"ח, הנה"ח, פקידות, יעוץ ארגוני,יעוץ עסקי,אימון מנהלים ובכל תחום עסקי.

אפשרות לקבלת שעת יעוץ אישי בנושא אחר מהשירות שנרכש- בחינם.

ניסיון מעשי עשיר והשכלה בתחום וקשרים עסקיים עם גורמים מימוניים ועסקיים משלימים.

אפשרות לעסקאות חבילה פר ארגון.

פתרונות משלימים – מתן מטריה שלמה של שירותים ללקוח על בסיס התמחויות.

מגוון לקוחות עסקים בינוניים/קטנים פרטיים/עסקיים - יצרנים, מסחריים כולל משרדי שירות משלימים כגון רוא"ח,יועצים ארגוניים ועסקיים ועוד.

מתן שירות זמין ורציף.

חסכון בעלויות שכר עבודה לעסק הלקוח ותמחור השירות על פי סוג הלקוח והצרכים בשיטה מודולרית ארוכת או קיצרת טווח.

צרו קשר ונשרתכם בשמחה
זיוה אפריים (חברה בלשכת היועצים העסקיים בישראל)
zivaefraim@gmail.com 054-6337762

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תגובות יתקבלו בשמחה

.

.

תכנים פופולרים באתר

לחצו להפצת מסר האהבה, האחדות והשלום העולמי

עמוד האירוע ופירוט האומנים/מנחים המתנדבים בהכנה